Вітаємо з перемогою у Всеукраїнській студентській олімпіаді

Кафедра обліку в державному секторі економіки та сфері послуг вітає студентку групи ОМОм-11 Воронко Анастасію Юріївну з отриманням диплому ІІ ступеня на другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації із дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті».
До участі в Олімпіаді Воронко Анастасію готували д.е.н., професор Лучко М.Р., к.е.н., доцент Адамик О.В. та к.е.н., доцент Мельник Н.Г.
Цього року Олімпіада проводилася на базі Миколаївського національного аграрного університету 10-12 травня.
На відкритті Олімпіади крім членів Оргкомітету були присутніми Директор Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Шаров Олег Ігорович та народний депутат України, голова підкомітету з освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Кремінь Тарас Дмитрович.
Олімпіада проводилася у три тури (тестування, теоретичний, практичний), у її проведенні взяли участь 121 студент, які представляли 42 ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації.