Інтелектуальний брейн-ринг «Державний сектор: обліковуємо правильно»

04 травня 2018 року студенти групи ОДС-41 взяли участь у інтелектуальному брейн-рингу на тему «Державний сектор: обліковуємо правильно», який організували викладачі кафедри обліку в державному секторі та сфері послуг. Модераторами брейн-рингу були к.е.н. Лукановська І. Р. та к.е.н. Іванечко Ю. М. Змагалися між собою дві команди студентів «Дебет» і «Кредит». Учасники інтелектуального брейн-рингу виборювали перемогу у двох турах, за результатами оцінювання журі (д.е.н. проф. Рожелюк В. М. та д.е.н., проф. Хорунжак Н. М.) перемогу здобула команда «Кредит».

Оголосив результати та вручив подарунки переможцям завідувач кафедри обліку в державному секторі та сфері послуг д.е.н., проф. Лучко М. Р.

Учасники брейн-рингу продемонстрували високий фаховий рівень знань, кмітливість, творчість, креативність та командний дух у вирішенні поставлених завдань.