Круглий стіл на тему: «CIMA – розширюючи освітні горизонти»

25 квітня 2017 року для започаткування співпраці з Привілейованим Інститутом Управлінських Бухгалтерів (Великобританія – СІМА UK) на факультеті обліку і аудиту було проведено круглий стіл-дискусію з викладачами та студентами.

Метою проведення заходу було ознайомлення студентської та викладацької спільноти з перевагами співпраці з найвпливовішою професійною організацією фінансових експертів СІМА, висвітлення найновіших тенденцій у сфері міжнародної професійної кваліфікації, залучення студентів до досліджень СІМА.

Доповідь на тему: «CIMA – розширюючи освітні горизонти» презентував д.е.н., професор, завідувач кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг, сертифікований аудитор Лучко Михайло Романович.

У роботі круглого столу-дискусії прийняли участь к.е.н, доцент, декан ФОА Панасюк В.М., к.е.н., доценти кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг, магістри, які навчаються за англомовною програмою «Міжнародний облік» (група ОМОм-11), іноземні студенти англомовної програми з міжнародної економіки (група АМЕТ-31).

Студенти презентували власне бачення результатів досліджень та обговорювали з викладачами їх релевантність для української економіки.

В результаті проведеної дискусії учасники дійшли спільної думки, що участь у проекті СІМА надає виняткову можливість для підвищення репутації та престижу навчального закладу, покращує обізнаність студентів про перспективність міжнародної професійної кваліфікації та про переваги членства в СІМА, мотивує студентів у навчанні для здобуття фінансової кар’єри.