Студенти факультету обліку та аудиту відвідали ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

Студенти групи ОДС-31 разом з куратором групи д.е.н., професором Н.М. Хорунжак, за сприяння декана факультету обліку та аудиту В.М. Панасюк і завідувача кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг М.Р. Лучка в рамках договору про співпрацю побували в Ужгородському національному університеті, де відбувалася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Удосконалення обліку, контролю, аудиту, аналізу та оподаткування». Завідувач кафедри обліку і аудиту, професор Й.Я. Даньків розповів про історію та здобутки свого університету, особливості сучасних підходів до навчання й здійснення наукових досліджень. Захоплюючою була також екскурсія та ознайомлення з історико-культурною спадщиною Закарпатського краю.