Нові можливості кар’єрного росту: як здобути Міжнародну фінансову кваліфікацію СІМА в Україні?

CIMA, The Chartered Institute of Management Accountants (Привілейованій Інститут Управлінських Бухгалтерів, Великобританія) заснований в 1919 році. Є провідною й найбільшою в світі професійною асоціацією фахівців з управлінського обліку. Налічує 229 000 членів і студентів, які працюють у 179 країнах.

Здобувачі кваліфікаційних рівнів СІМА – це дуже якісно підготовлені фахівці та бізнес-лідери, які здатні проводити глибокий аналіз, оцінювати ризики в будь-яких ситуаціях, приймати вірні рішення для розвитку бізнесу та кар’єри.
[cut]
Яскравим прикладом такого випускника СІМА є Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф. «Як ви знаєте, я Посол Британії в Україні. Що ви, ймовірно, не знаєте – я бухгалтер. Працюючи в бізнесі та виконуючи функції дипломата, знання, отримані протягом навчання за програмами СІМА, дозволяли мені виконувати свою роботу максимально професійно» – наголосила в своєму виступі на заході СІМА Джудіт Гоф, Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні.

CIMA тісно співпрацює з роботодавцями, проводить передові дослідження, постійно вдосконалює свій навчальний план, оновлює вимоги до фахівців з кваліфікацією CIMA і забезпечує їхнє подальше професійне зростання для того, щоб статус випускника CIMA і в майбутньому залишався найкращою рекомендацією для роботодавців, які шукають фінансово грамотних лідерів бізнесу.

Члени і студенти CIMA в Україні працюють на промислових і торговельних підприємствах, у державних установах і некомерційних організаціях – загалом це більше, ніж 200 компаній ключових галузей економіки: сільськогосподарської та харчової, хіміко-фармацевтичної, електроенергетичної промисловості, будівництва, фінансів, державного сектору, інших.

Серед найбільших вітчизняних роботодавців студентів та членів СІМА: PwC Україна, SCM, British American Tobacco, Unilеver, Coca Cola, BDO Ukraine, Kyivstar, Volvo, Kraft Foods, DuРont, Cargill, Baker Tilly Ukraine, Danone, Raiffeisen Bank Aval, Nestle, інші.
В Україні доступне очне та дистанційне навчання за програмами СІМА.
Скласти іспити можна у 7 найбільших містах України: Київ, Миколаїв, Дніпро, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль у 21 екзаменаційному центрі Pearson Vue.

Будемо раді бачити тебе серед спільноти СІМА студентів!

Докладніше про СІМА
www.cimaglobal.com